Z kim współpracujemy

Producentów chętnych do współpracy i zaprezentowania swoich produktów w innych krajach tradycyjną metoda dystrybucji bądź chcących postawić na e-commerce zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów.

 

Z naszych usług korzystają takie firmy jak:

Baby Essentials - Producent wózków dziecięcych, właściciel marki Shom.

Figelo - Polski producent domowych placów zabaw. Produkty Figelo mają zastosowanie terapeutyczne i idealnie sprawdzają się do rozwoju zdolności motorycznych dzieci. Najwyższa jakość wykonania połączona z genialnym pomysłem na utrzymywanie dzieci w ruch i dbanie o ich zdrowie.

Tarnawa - Polski producent drewnianych zabawek najwyższej jakości. Ręczne wykonane z certyfikowanego drewna najlepsze drewniane zabawki w Polsce.

Linden - Polski producent edukacyjnych i rozwojowych klocków drewnianych. Najwyższej jakości wykonanie z drzewa lipowego. Producent dodatkowo udostępnia dostęp do "Banku kreatywnych pomysłów" z przeróżnymi pomysłami na budowle.

Virgel - Szwedzki producent ekologicznych akcesoriów dziecięcych. Bardzo szeroki asortyment, od śliniaczków z najlepszego silikonu spożywczego po bambusowe zestawy do jedzenia dla dzieci. Wszystkie produkty od tego producenta w pełni można poddać recyklingowi.

Muminky - Polski producent tekstyliów dziecięcych. Wszystkie produkty wykonane ręcznie z najwyższą dbałością o detale. Wszystkie materiały użyte do produkcji posiadają certyfikat Oeko-Tex 100. Szeroka gama produktów w modnych i ciekawych wzorach.

Olala Boutique - Francuski producent pierwszej na świecie świetlnej ścieżki dla dzieci. Lampki dziecięce wykonane z bezpiecznego dla dzieci nie nagrzewającego się tworzywa, które zapewnia dzieciom delikatne światło rozświetlające ciemności i rozpraszające ich koszmary! Pierwsze na rynku lampki ładowane indukcyjnie.