O nas

Nasza firma chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowała szeroką ofertę produktów, które zostały poddane starannej selekcji. Wszystkie artykuły znajdujące się w naszej ofercie wyróżniają się swoimi unikalnymi cechami. Do współpracy wybieramy jedynie najlepszych producentów artykułów dziecięcych z Polski i Europy.

Najwyższa jakość, bezpieczeństwo, kreatywność, zdrowie i funkcjonalność to cechy wszystkich produktów które posiadamy w dystrybucji. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jeśli chcesz poznać ceny naszych produktów zarejestruj się jako użytkownik.

 • Z kim współpracujemy

  Producentów chętnych do współpracy i zaprezentowania swoich produktów w innych krajach tradycyjną metoda dystrybucji bądź chcących postawić na e-commerce zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów.

   

 • Dropshipment

  Wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom na rynku, udostępniamy swoje produkty do sprzedaży sklepom internetowym na zasadzie dropshippingu.

  Wszystkie zainteresowany sklepy zapraszamy do współpracy.

  Aby dowiedzieć się więcej zarejestruj się na naszej stronie!

 • Historia firmy

  Buy4baby Sp. z o.o. została założona w 2019r.

  Stworzyliśmy firmę chcąc pomóc zaistnieć polskim jak i zagranicznym producentom artykułów dziecięcych w pokazaniu swoich innowacyjnych produktów szerokiemu gronu odbiorców.

  Wszystko to było możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu w dystrybucji produktów dziecięcych na rynku polskim i rynkach zagranicznych nabytemu u uznanych dystrybutorów i producentów.

  Naszą misją jest udostępnienie najlepszych produktów dziecięcych klientom na całym świecie!